Liga Typerów !

Po meczu pełnym emocji, przedstawiamy wyniki w naszej lidze typera, zachęcamy więcej osób do wspólnej zabawy, im więcej tym lepiej!
Nasz trener trafił 5 na 7 rozgrywanych meczy, łeb w łeb z nim idzie Kospi, a po piętach depczą FAN oraz matejuszxd.
Jak się okazało niespodzianką było spotkanie Szyszkowa z przyjezdną drużyną Tarpana Korchów. Gospodarze wygrali 3:1 tym samym nikt w tej kolejce nie wytypował wygranej drużyny z Szyszkowa.
Andoria pokonała u siebie drużynę z Lubyczy 2:0 tak i w tym przypadku nikt nie stawiał na gospodarzy.

1.Mirek Brodaczewski - 5 pkt
Kospi - 5 pkt,
2. FAN - 4 pkt,
Matejuszxd - 4 pkt.